TARIKA AKNÉ

Tarika akné je unikátní 100% přírodní přípravek ájurvédské medicíny z bylin a minerálů na akné a nečistou pleť. Bezpečně a účinně lze používat u dětí i dospělých na všechny typy pleti s výsledkem již během 10 dnů.

Pravidelným používáním Tarika akné se lze zbavit dlouhodobých potíží. Tarika Akné nejen odstraňuje akné a vyrážky a čistí pleť, ale také pleť vyživuje a vyhlazuje. Též odstraňuje pozůstatky po akné (jizvy). Vyvážené složení bylin a minerálů nemá žádné nežádoucí účinky. Také působí na tmavé i červené skvrny, rosacae.

Účinné látky: Achoras Calamus 6%, Embelic Myrobalans 5%, Taxus Baccata 3%, Myristica Officinalis 1,8%, Cyperus Rotundus 1,4%, Myrobalans 1,2%, Myrobalan Bellerica 1,2%, Santalum Album 1%, Curcuma Aromatica 0,5%, Embelia Ribes 0,3%, Berberis Aristata 1,1%.

Organický bylinný přípravek nejvyšší kvality. Čistý přírodní přípravek bez chemického a biologického znečištění. Výrobek 100% přírodní, splňující nejpřísnější mezinárodní standardy. Bez konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií a pesticidů.

Použití:

1/3 čajové lžičky Tarika akné prášku nasypte do malé misky. Přidejte trochu mléka nebo vody a rozmíchejte na kašičku. Naneste na tváře, nos, čelo (pozor na oči!), bradu a/nebo jen na postižené části pleti. Při nanášení jemně vmasírujte. Nechte zaschnout a působit nejméně 25 minut. Pak omyjte vodou a otřete ručníkem do sucha. U chronického akné aplikujte 2x denně.

Jen k vnějšímu použití.

Obsah: 20 g - asi 16 aplikací

Kvalita je potvrzena světovými certifikáty:

ISO 9001 : 2000 - celosvětový certifikát kvality

EKOCERT - evropský certifikát organické kvality

GMP - správná výrobní praxe

USDA Organic - certifikát amerického Ministerstva zemědělství o organické kvalitě)

HACCP - systém kritických bodů

Košer kvalita


110,00 Kč
Please select variants first