AN-COR19 - HYDRATAČNÍ DEZINFEKČNÍ GEL NA RUCE S ALKOHOLEM

Dezinfekční gel na ruce eliminuje 99,9% bakterií a virů již 5 vteřin po nanesení. Vzhledem k přídavku hydratačních složek pak šetrně pečuje o vaše ruce.

Inspirovali jsme se u původních obyvatel Austrálie a Indonésie, abychom vám připravili vysoce účinný dezinfekční gel na ruce. Jeho významnou součástí je kajeputový olej, který je významnou složkou s bohatými antivirovými, antibakteriálním a antimikrobiálními účinky.

Potěší vás nejen výjimečné dezinfekční vlastnosti, ale zároveň jeho výtečná hydratační schopnost a jemná vůně. Jeho konzistence je hebká, velmi rychle zasychá a nemusí se oplachovat.

Narozdíl od klasických dezinfekcí založených na peroxidu, které expirují do 6 měsíců, tento výrobek oplývá dlouhou životností až tří let.

An-cor19 je český výrobek, vytvořený za přísných hygienických pravidel. Certifikováno dle nařízení EU.

Upozornění: Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou.

Skladování: Skladujte při 5 až 25°C, mimo dosah slunečního záření a zdrojů tepla. Udržujte mimo dosah ohně.

Objem: 100ml

Ingredients: Alcohol denat., Aqua, Propylene Glykol, Glycerin, Carbomer, Triethanolamine, Cannabis Sativa Seed Oil, Melaleuca Leucadendron Cajaputi Oil, Linalool, Limonene

Český výrobek

99,00 Kč
Please select variants first